FacebookTwitterRSS
22 Eylül 2018, 11:24

AK Parti'nin kuruluşunun 14. yılı

ak-partinin-kurulusunun-14-yili

AK Parti'nin kuruluşunun 14. yılıFecri Barlık

- AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, AK Parti'nin kuruluş gününün Türkiye'de değişimin başladığı gün olduğunu bildirdi.

SİİRT (AA) - AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, AK Parti'nin kuruluş gününün Türkiye'de değişimin başladığı gün olduğunu bildirdi.

Çalapkulu, AK Parti'nin kuruluşunun 14. yılı dolayısıyla yaptığı açıklamada, AK Parti'nin 14 Ağustos 2001 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki "Türkiye Sevdalıları" umudun tükenmediğini göstermek amacıyla "Aydınlık Türkiye" sloganıyla yola kaydetti.

AK Parti'nin 14 yıllık süreçte demokratikleşme, hukuk devleti ilkesinin pekişmesi, büyüme, sivilleşme ve özgürlükler anlamında ciddi reformlara imza attığını ifade eden Çalapkulu, şunları kaydetti:

"Bu değişim ve dönüşümü yaşarken AK Parti, karşılaştığı engelleri, Milletin gücü desteği sayesinde aşmayı başardı ve yoluna devam ediyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimize hizmet yolunda dimdik yürümeye devam edeceğiz. Bu anlamda geçen süre içinde partimizde görev yapan ve emeği geçen tüm teşkilatlarımıza ve bize gönülden destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum."

Kayıt Tarihi  : 14 Ağustos 2015 12:24

En Çok Okunanlar
Diğer Haberler
Hakkımızda Künye
Kategoriler ÜsküdarİstanbulTürkiyeDünyaPolitikaSpor
 EkonomiSağlıkYaşamKültür SanatBilim TeknolojiGenel
İletişim Görüş Öneri Email
Multimedya Foto Galeri Video Galeri
Üsküdarca Web Sitesi Üsküdar hakkında haberler. beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari