FacebookTwitterRSS
22 Eylül 2018, 05:34

BBP Genel Başkanı Destici'den 'adalet' çağrısı..

bbp-genel-baskani-desticiden-adalet-cagrisi

ESKİŞEHİR (AA) - BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Yelpazenin sağında olan başta Milliyetçi Hareket Partimiz ve Saadet Partimiz olmak üzere siyasi partiler ile adalet ve samimiyet zemini üzerinde iş birliği yapabiliriz" dedi.

Destici, BBP kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun Eskişehir'de adının verildiği caddenin açılış törende yaptığı konuşmada, Eskişehir Büyükşehir Belediyesine ve caddenin açılmasına emeği geçenler teşekkür etti.

Her yıl 25-31 Mart'ın Muhsin Yazıcıoğlu ve şehitleri anma haftası olduğunu ifade eden Destici, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile caddenin açılışını yaptı.

Destici, açılışın ardından bir basın mensubunun, "MHP, BBP ve Saadet Partisinin seçim ittifakı söz konusu. Bu durum hakkında düşünceleriniz nedir?" sorusunu ise şöyle yanıtladı:

"Yelpazenin sağında olan başta Milliyetçi Hareket Partimiz ve Saadet Partimiz olmak üzere siyasi partiler ile adalet ve samimiyet zemini üzerinde iş birliği yapabiliriz. Açık ve şeffaf bir siyasi partiyiz. Kapalı kapılar ardında hiçbir şey yapmıyoruz. Ne yapıyorsak milletimizin gözü önünde yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bütün cemaatlere çağrım Büyük Birlik Partisini desteklemeleridir, Büyük Birlik Partisinin içinde bulunduğu iş birliğini desteklemeleridir. Ama bazı çevreler büyük bir şekilde korkmuşa benziyor. Korkmalarında ve ürkmelerinde bir yanlışlık yok. Çünkü bu seçim birliğinin, yapılan saha çalışmalarında iktidar olacağı çok açık ve net bir şekilde ortaya çıkıyor. Partimin iş birliği yaptığı bu çatıyı bütün cemaatlerin desteklemesini arzu ederim."

Kayıt Tarihi  : 30 Mart 2015 15:53

En Çok Okunanlar
Diğer Haberler
Hakkımızda Künye
Kategoriler ÜsküdarİstanbulTürkiyeDünyaPolitikaSpor
 EkonomiSağlıkYaşamKültür SanatBilim TeknolojiGenel
İletişim Görüş Öneri Email
Multimedya Foto Galeri Video Galeri
Üsküdarca Web Sitesi Üsküdar hakkında haberler. beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari