FacebookTwitterRSS
15 Ekim 2018, 23:40

Bu tür eylemlerde biber gazı kullanmak polisin en doğal hakkı

bu-tur-eylemlerde-biber-gazi-kullanmak-polisi

Başbakan Erdoğan, ''Bu tür eylemlerde biber gazı kullanmak güvenlik güçlerinin en doğal, en tabii hakkıdır. Toplumun huzuru için bunu yapıyor" dedi.

...

ANTALYA

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Antalya'da Kepez Spor Salonu yanında düzenlenen mitingde konuşuyor.

Başbakan Erdoğan'ın konuşmasında öne çıkan bazı başlıklar şöyle:

Başbakan Erdoğan: ''MHP eli kanlı terör örgütüne sempati gösteriyor, deyince, MHP Genel Başkanı 'ispat et' diyor. İspata ne gerek var. Attığın twetleri gözün görmüyor mu ey Bahçeli? Genel başkan yardımcılarının, milletvekillerinin, örgütün ekmek yalanına inanıp yaptıkları açıklamaları duymuyor musun ey Bahçeli? Ne ekmeği be? Kimi aldatıyorsun? Elinde sapanla, yüzü poşulu kişiyi görmüyor musun? Ondan sonra benim polisime hakeret ediyorsun. Bu tür eylemlerde biber gazı kullanmak güvenlik güçlerininin en doğal, en tabii hakkıdır. Toplumun huzuru için bunu yapıyor."

Başbakan Erdoğan: "Bir örgüt lideri var Pensilvanya'da, 99'da buradan kaçıp gitti, 'vatanım' diyor vatanına gelmiyor. 2 yıl kadar önce kendisine davet yaptım. Onların malum olimpiyatları vardı, artık bitti bizim için tabii bunlar. Artık bundan sonra bunların olimpiyatları molimpiyatları diye bir şey bizim dünyamızda yok. Bitti onlar, o defterler kapandı, geçti.."

  (AA)
Kayıt Tarihi  : 15 Mart 2014 17:58

En Çok Okunanlar
Diğer Haberler
Hakkımızda Künye
Kategoriler ÜsküdarİstanbulTürkiyeDünyaPolitikaSpor
 EkonomiSağlıkYaşamKültür SanatBilim TeknolojiGenel
İletişim Görüş Öneri Email
Multimedya Foto Galeri Video Galeri
Üsküdarca Web Sitesi Üsküdar hakkında haberler. beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari