FacebookTwitterRSS
20 Haziran 2018, 04:40

CHP'nin adayları belli oldu.

chpnin-adaylari-belli-oldu

ANKARA

Ankara 1. Bölge 1. sıradan Ayşe Gülsün Bilgehan, Ankara 2. Bölge 1. sıradan Şenal Sarıhan, İstanbul 1. Bölge 1. sıradan Şafak Pavey, İstanbul 2. Bölge 1. sıradan Selina Doğan, İstanbul 3. Bölge 1. sıradan Bihlun Tamaylıgil, İzmir 1. Bölge 1. sıradan Selin Sayek Böke,  İzmir 2. Bölge 1. sıradan Zeynep Altıok aday gösterildi.

CHP'nin İstanbul, Ankara ve İzmir adayları şöyle:

ANKARA 1. Bölge

1 - AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN

2 - NECATİ YILMAZ

3 - TEKİN BİNGÖL

4 - AYLİN NAZLIAKA

5 - LEVENT GÖK 

6 - ALİ HAYDAR HAKVERDİ

7 - BÜLENT KUŞOĞLU

8 - HİKMET TEPE

9 - GAMZE TAŞCIER

10 - EMRE DOĞAN 

11 - SELAHATTİN EMRE

12 - DURDU ÖZBOLAT

13 - SEMA AKSOY 

14 - KAZIM SÖNMEZ

15 - FARUK ÖZDEMİR

16 - ERDOĞAN KILIÇ

17 - BİRSEN TEMİR  

18 - İLYAS GÜVEN EROĞLU

 

ANKARA 2. Bölge

1 - ŞENAL SARIHAN

2 - MURAT EMİR

3 - AHMET HALUK KOÇ

4 - NİHAT YEŞİL

5 - ALİ RIZA ERBAY

6 - CELALETTİN KOÇ 

7 - SEMRA DİNÇER

8 - BARIŞ OZAN VURAL

9 - ALİ YILMAZ

10 - SERVET ÜNSAL

11 - SELMA ERGEN

12 - HAYDAR DOĞAN

13 - ABİDİN ŞAHİN

14 - UFUK ATAÇ

 

İSTANBUL 1. Bölge

1 - ŞAFAK PAVEY

2 - GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ

3 - GÜRSEL TEKİN

4 - BARIŞ YARKADAŞ

5 - MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ

6 - MAHMUT TANAL

7 - İLHAN KESİCİ

8 - OĞUZ KAAN SALICI

9 - İHSAN ÖZKES

10 - ONURSAL ADIGÜZEL

11 - ALİ ÖZCAN

12 - METİN AĞIRMAN

13 - KADİR GÖKMEN ÖĞÜT

14 - CEM HAYDAR BEKTAŞ

15 - BİRSEN TURSUN DEMİREL

16 - İRFAN KARACAN

17 - BERHAN ŞİMŞEK

18 - DERYA ŞENTÜRK

19 - MUSTAFA CAN ATAKLI

20 - NECDET SARAÇ

21 - HASAN UZUNYAYLA

22 - OSMAN TANEY KORUTÜRK

23 - İLKAY ORHAN

24 - ERKAN BAŞBOĞA

25 - İRFAN HÜSEYİN YILDIZ

26 - NURETTİN SARIBAL

27 - HÜSNİYE KAYA

28 - ÖZGEN NAMA

29 - SÜLEYMAN GÜZEL

30 - YAŞAR HASAN YALÇINKAYA

31 - DOĞAN ÇAKMAK

 

İSTANBUL 2. Bölge

1 - SELİNA DOĞAN

2 - AYKUT ERDOĞDU

3 - MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU

4 - DURSUN ÇİÇEK

5 - SÜLEYMAN SENCER AYATA

6 - GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN

7 - KADRİ ENİS BERBEROĞLU

8 - DİDEM ENGİN

9 - MUSTAFA SARIGÜL

10 - YÜKSEL MANSUR KILINÇ

11 - CENGİZ ALP YÜKSEK

12 - ÇETİN SOYSAL

13 - MELDA ONUR

14 - HÜLYA ÇİĞDEM ANAD

15 - GÜL YÜKSEL

16 - ZEYNEL ÖZTÜRK

17 - İNAN GÜNEY

18 - DURSUN BULUT

19 - ÖZGÜR KOÇAK

20 - MEHMET ERCAN KARAKAŞ

21 - GÜVEN KARATAŞ

22 - SEYFULLAH BEYSÜLEN

23 - MUSTAFA OZAN ŞER

24 - TEVFİK CEM TÜZÜN

25 - MEHMET SEVİGEN

26 - HÜLYA GÜNTAŞ

 İSTANBUL 3. Bölge

1 - BİHLUN TAMAYLIGİL

2 - İLHAN CİHANER

3 - ENGİN ALTAY

4 - ALİ ŞEKER

5 - ERDOĞAN TOPRAK

6 - EREN ERDEM

7 - MURAT ÖZÇELİK

8 - ZEYNEL EMRE

9 - MEHMET BEKAROĞLU

10 - SİBEL ÖZDEMİR

11 - EMİNE GÜLİZAR EMECAN

12 - EFKAN BOLAÇ

13 - ÖZGÜR KARABAT

14 - SÜLEYMAN ÇELEBİ

15 - HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN

16 - ERHAN BOZAN

17 - TÜLAY ATEŞ

18 - MEHTAP ALBAYRAK

19 - RIZA AKPOLAT

20 - HÜSEYİN AYDOĞDU

21 - KEMAL ÇEBİ

22 - NURCAN ŞANLI

23 - ŞAHANIM METER

24 - TAŞKAN UYSAL

25 - İBRAHİM YENER

26 - YEGANE GÜLEY

27 - HÜSEYİN AKSU

28 - KEMAL DENİZ BOZKURT

29 - SELAMİ DEĞİRMENCİ

30 - SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR

31 - ALİ ULVİ GÖKBULAK

 

İZMİR 1. Bölge

1 - SELİN SAYEK BÖKE

2 - MUSA ÇAM

3 - AHMET TUNCAY ÖZKAN

4 - TACETTİN BAYIR

5 - ÖZCAN PURÇU

6 - ALİ YİĞİT

7 - MURAT BAKAN

8 - MUHSİN KURT

9 - ALİ HIDIR ULUDAĞ

10 - EDNAN ARSLAN

11 - SABRİ ERGÜL

12 - SEVDA ERDAN KILIÇ

13 - TURGAY BOZOĞLU

 

İZMİR 2. Bölge

1 - ZEYNEP ALTIOK

2 - KEMAL KILIÇDAROĞLU

3 - ZEKERİYA TEMİZEL

4 - MUSTAFA ALİ BALBAY

5 - AYTUN ÇIRAY

6 - ATİLA SERTEL

7 - KAMİL OKYAY SINDIR

8 - ALİ ENGİN

9 - HÜSEYİN SEZER

10 - ÜLKÜMEN RODOPLU

11 - ALİ KEMAL ELİTAŞ

12 - TAHA OKAN

13 - NURGÜL UÇAR AKTUĞ

Kayıt Tarihi  : 07 Nisan 2015 16:54

En Çok Okunanlar
Diğer Haberler
Hakkımızda Künye
Kategoriler ÜsküdarİstanbulTürkiyeDünyaPolitikaSpor
 EkonomiSağlıkYaşamKültür SanatBilim TeknolojiGenel
İletişim Görüş Öneri Email
Multimedya Foto Galeri Video Galeri
Üsküdarca Web Sitesi Üsküdar hakkında haberler. beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari