FacebookTwitterRSS
20 Eylül 2018, 16:51

Davutoğlu ilk mitingini Erzurum'da gerçekleştirecek

davutoglu-ilk-mitingini-erzurumda-gerceklesti

ANKARA

 
Alınan bilgiye göre, AK Parti'nin 7 Haziran milletvekili seçimlerine hazırlık kapsamında seçim kampanyası, milletvekili aday listesinin Resmi Gazete'de yayımlanmasının ardından başlayacak.
 
Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim kampanyası kapsamında ilk mitingi, 25 Nisan'da Erzurum'da yapacak. AK Parti'nin ikinci mitingi, aynı gün Sivas'ta düzenlenecek.
 
Yetkililer, daha önce ilk mitingin Hakkari'de yapılacağının duyurulduğunu ancak bu ilde gerçekleştirilecek mitingin, Hakkari'de yapımı devam eden havalimanının açılış gününe denk getirilmesinin kararlaştırıldığını bildirdi.
 
Öte yandan, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı, 15 Nisan'da Ankara Arena'da yapılacak. Davutoğlu, 16 Nisan'da da bakanlar ve AK Parti MYK üyelerinin katılımıyla, AK Parti Seçim Stratejisi toplantısı düzenleyecek. Davutoğlu, 17 Nisan'da ise AK Parti 24. Dönem Milletvekilleri ve eşlerine akşam yemeği verecek.
 
Davutoğlu'nun ayrıca haftalık taslak programı kapsamında 17 Nisan'da "Yeni Yargı Reformu Stratejisi Tanıtım Toplantısı"na katılması planlanıyor.
 
Muhabir: Kurbani Geyik
Kayıt Tarihi  : 13 Nisan 2015 13:06

En Çok Okunanlar
Diğer Haberler
Hakkımızda Künye
Kategoriler ÜsküdarİstanbulTürkiyeDünyaPolitikaSpor
 EkonomiSağlıkYaşamKültür SanatBilim TeknolojiGenel
İletişim Görüş Öneri Email
Multimedya Foto Galeri Video Galeri
Üsküdarca Web Sitesi Üsküdar hakkında haberler. beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari