FacebookTwitterRSS
22 Eylül 2018, 01:43

Erdoğan: "Emniyet güçlerimiz milletimiz için iftihar kaynağıdır."

erdogan-emniyet-guclerimiz-milletimiz-icin-if

ANKARA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Emniyet Genel Müdürü M. Celalettin Lekesiz'e kutlama mesajı gönderdi.

Mesajında, ülkedeki güven ve istikrar ortamının, halkın refah ve huzurunun korunmasında en büyük güvence olan Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170. yıl dönümünü kutlayan Erdoğan, ülkenin gelişmesi, kalkınması ve daha parlak yarınlara ulaşılabilmesi için, ülkedeki huzur ve güven ortamının sürekliliğinin büyük önem taşıdığını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:

"Halkımız için fedakarca görev yapan Emniyet güçlerimizin, her zaman Anayasa ve yasalara sadakatle, hukuka bağlılıktan ayrılmadan sorumluluklarını yerine getiriyor olması aziz milletimiz için bir iftihar kaynağıdır. Polis Teşkilatımız, 170 yıllık bilgi ve deneyimiyle, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suçu önleyici tedbirlerin alınması, faillerin adalete teslim edilmesi gibi görevlerinde büyük başarılara imza atmaktadır.

Türk Polis Teşkilatı, bundan sonra da halkımızın güven ve desteğiyle ülkemizde barış ve istikrarın korunması, vatandaşlarımızın huzur içinde yaşaması için yüksek vazife şuuruyla çalışmalarına devam edecektir. Bu vesileyle, görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Türk Polis Teşkilatımızın 170. kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, tüm Emniyet mensuplarımıza başarılar diliyor, kendilerini en kalbi duygularımla selamlıyorum."
 

Kayıt Tarihi  : 10 Nisan 2015 14:26

En Çok Okunanlar
Diğer Haberler
Hakkımızda Künye
Kategoriler ÜsküdarİstanbulTürkiyeDünyaPolitikaSpor
 EkonomiSağlıkYaşamKültür SanatBilim TeknolojiGenel
İletişim Görüş Öneri Email
Multimedya Foto Galeri Video Galeri
Üsküdarca Web Sitesi Üsküdar hakkında haberler. beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari