FacebookTwitterRSS
19 Eylül 2018, 22:45

Nereye çalıştığını sen açıklamazsan biz açıklayacağız

nereye-calistigini-sen-aciklamazsan-biz-acikl

Başbakan Erdoğan, "Gizlilik esası olan bütün dosya münderacatını medyada görüyoruz.Sen bu servisi nasıl yaparsın? Önce sen nereye çalışıyorsun, açıkla. Sen açıklamazsan biz açıklayacağız" dedi.

...

SAKARYA

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Bu operasyon bir yolsuzluk operasyonu değil, burada farklı maksatlar var. Biliyorsunuz bizim güzel bir sözümüz var, minareyi çalan kılıfını hazırlar, bunlar minareyi çaldılar şimdi kılıfı hazırlıyorlar.
HSYK'ya sesleniyorum, HSYK adli kolluk konusunda Danıştayı baskı altına almak üzere bildiri yayınladın, burada kalkıp adalet sarayının önünde başsavcı yetkisini kullanmak suretiyle attığı bir adım var. Bunun üzerine kalkıp başsavcıya, başsavcı vekiline adeta orada komplo ayarlamak suretiyle medyaya bildiri yayınlayan, dosyasının içindekileri orada açıklayan bir kişi bu ülkede adil bir savcı olabilir mi?

Gazeteleri, medyayı yanına almak suretiyle gizlilik esası olan bütün dosya münderacatını medyada görüyoruz. Sen bu servisi nasıl yaparsın, bu ne demek bu? Sen tertemiz insanları, bununla nasıl lekelersin? Bu insanların bu ülkenin ekonomisinde, bu ülkenin iş hayatında, bilim hayatında, vakıf hayatında farklı yerleri varken bunları senin lekelemeye hakkın var mı? Önce sen nereye çalışıyorsun, bunu açıkla, bunu. Sen açıklamazsan biz açıklayacağız bunları da.

İstiyoruz ki bu ülkenin istikametini sadece ve sadece millet belirlesin. Biz olsak da olmasak da biz kazansak da kazanmasak da istiyoruz ki bu ülkede millet ne diyorsa o olsun.

Devlet içine sızmaya çalışan, devlet içinde devlet oluşturmaya çalışan kirli örgüte CHP yıllarca sövdü, hakaret etti, yıllarca istismarını yaptı. Aynı CHP şu anda bu örgütün adeta bir bastonu, bir dayanışma örgütü gibi." (AA)
Kayıt Tarihi  : 27 Aralık 2013 17:03

En Çok Okunanlar
Diğer Haberler
Hakkımızda Künye
Kategoriler ÜsküdarİstanbulTürkiyeDünyaPolitikaSpor
 EkonomiSağlıkYaşamKültür SanatBilim TeknolojiGenel
İletişim Görüş Öneri Email
Multimedya Foto Galeri Video Galeri
Üsküdarca Web Sitesi Üsküdar hakkında haberler. beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari