FacebookTwitterRSS
25 Eylül 2018, 01:26

Sen hoca mısın istihbarat şefi misin?

sen-hoca-misin-istihbarat-sefi-misin

Başbakan Erdoğan, "Sen hoca mısın, istihbarat şefi misin? Madem invizaya çekildin sana ne rafineriden, spordan, milletin telefonda ne konuştuğundan? dedi.

...

ÇANAKKALE

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çanakkale İskele Meydanı'nda yaptığı konuşmada, paralel yapılanmayı eleştirerek, "Ne diyorlar bu ara? Herkes konuşmuş, Pensilvanya'daki zat susmuş. Şimdi konuşuyor. Susmak buysa konuşmak ne? Bunun izahı gerekir" dedi.

"Pencere kenarında uyumuş. İnzivaya çekilmiş, hem alüfteleri takip ediyor, istihbarat şefi gibi davranıyor" diyen Erdoğan, şöyle devam etti: "Sen hoca mısın, istihbarat şefi misin? Şimdi 'İki ceketim var' diyor, bu nasıl 2 ceket. Milyar dolarların var. Madem invizaya çekildin sana ne rafineriden, spordan, milletin telefonda ne konuştuğundan?"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kılık kıyafet özgürlüğünden bahsettiğini belirten Erdoğan, "Dün gitmiş Elazığ'da ismini bile bilmediği bir ilçede başörtülü aday çıkarmakla övünüyor. Daha düne kadar bunlar başörtüsü düşmanıydı... İkna odalarında o bizim kızlarımıza az mı zulmettiler? Şimdi ne diyor; başörtüsü sorununu ben çözdüm. Ya Kılıçdaroğlu ufak at da güvercinler de yesin" şeklinde konuştu. (AA)
Kayıt Tarihi  : 18 Mart 2014 17:13

En Çok Okunanlar
Diğer Haberler
Hakkımızda Künye
Kategoriler ÜsküdarİstanbulTürkiyeDünyaPolitikaSpor
 EkonomiSağlıkYaşamKültür SanatBilim TeknolojiGenel
İletişim Görüş Öneri Email
Multimedya Foto Galeri Video Galeri
Üsküdarca Web Sitesi Üsküdar hakkında haberler. beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari