FacebookTwitterRSS
19 Eylül 2018, 14:55

Mehmet Müezzinoğlu Bursa'da

mehmet-muezzinoglu-bursada

BURSA (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa'da iş adamları ve bazı belediye başkanlarıyla bir araya geldi.

Müezzinoğlu, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından bir otelde düzenlenen toplantıda, yerli ve yabancı iş adamlarıyla görüştü.

Basına kapalı gerçekleştirilen toplantıda, Bursa ile Arap ülkeleri arasında sağlık turizmi alanında kurulabilecek iş birliği imkanları ile Sağlık Serbest Bölgesi Projesinin ele alındığı öğrenildi.

Daha sonra Müezzinoğlu, partisi tarafından yine bir otelde basına kapalı düzenlenen programda, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Bursa'nın ilçelerinin belediye başkanlarıyla istişarelerde bulundu.

-Eski milletvekili, annesinin cenaze namazını kıldırdı

Beraberindekilerle Yıldırım ilçesindeki Şükraniye (Sarı) Camii'ne geçen Müezzinoğlu, cuma namazını kıldı. Müezzinoğlu bunun ardından cami bahçesinde, eski AK Parti Bursa Milletvekili Ali Kul'un dün 82 yaşında vefat eden annesi Gülfer Kul'un cenaze namazına katıldı.

Kul'un ailesi ve yakınlarının yanı sıra Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe, Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, bazı milletvekilleri, milletvekili adayları, iş adamları ve vatandaşlar da cenaze namazında saf tuttu.

Gülfer Kul'un cenaze namazını, milletvekilliği döneminden (2007-2011) önce bu caminin imamlığını yapan oğlu Ali Kul kıldırdı. Namaz öncesi katılımcılara seslenen Kul, "20 yıl süreyle bu camide görev yaptım. Babamın cenazesini buradan kaldırmıştık, şimdi de annemin cenazesini kaldırıyoruz" dedi.

Cenaze, namaz sonrası götürüldüğü Baruthane Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Kayıt Tarihi  : 10 Nisan 2015 17:10

En Çok Okunanlar
Diğer Haberler
Hakkımızda Künye
Kategoriler ÜsküdarİstanbulTürkiyeDünyaPolitikaSpor
 EkonomiSağlıkYaşamKültür SanatBilim TeknolojiGenel
İletişim Görüş Öneri Email
Multimedya Foto Galeri Video Galeri
Üsküdarca Web Sitesi Üsküdar hakkında haberler. beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari