FacebookTwitterRSS
19 Eylül 2018, 07:26

Fatih Terim'den önemli açıklamalar

fatih-terimden-onemli-aciklamalar

EDİRNE

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in futbolun paydaşlarıyla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduğu ve projelerini paylaştığı Futbol Buluşmaları'nın üçüncüsü Edirne'de başladı.

Terim, kentteki bir otelde düzenlenen toplantı sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, spor kulübü başkanları, yöneticileri, teknik heyetler, alt yapı sorumluları, milli eğitim yetkilileri ve spor akademisyenleriyle futbol adına her şeyi konuştuklarını söyledi.

Terim, "Buluşmaların sonucunda ortaya çıkacak olan başlıklar bize Türk futbolundaki yolumuzu gösterecek ve belki de yol haritamız olacak" dedi.

Buluşmaların yararlı bir sonuç verdiğini anlatan Terim, şunları kaydetti:

"Yüz yüze temas ile arkadaşlarımızın yanına gelmek daha da güzel bir ortam yaratıyor. O yüzden çok memnunum. Buluşmaların sonucunda ortaya çıkacak olan başlıklar bize Türk futbolundaki yolumuzu gösterecek ve belki de yol haritamız olacak. Burada, duymadığımız çok bilinmeyen şey var. Belki tahmin ettiğimiz ama farkında olmadığımız şeyler var. Böyle baktığımızda her arkadaşımızın kendini ifade etme durumu doğru bir şekil gibi görünüyor. Bende çok mutlu oluyorum. Türk futboluna hizmet eden insanlarla beraber oluyorum. Böyle batığımızda sonuç olarak binlerce insanla görüşmüş olacağım. Daha doğrusu futbolla ilgilenen teknik, idari birçok uzman ve yönetimdeki arkadaşımızla görüşmüş olacağım."

Buluşmaların deşifre edildiğinde ortaya bir fikir sunacağını belirten Terim, Türkiye Futbol Federasyonu'nun sonuçtan yararlanacağını kaydetti.

Muhabir: Cihan Demirci-Salih Baran

Kayıt Tarihi  : 15 Nisan 2015 16:36

En Çok Okunanlar
Diğer Haberler
Hakkımızda Künye
Kategoriler ÜsküdarİstanbulTürkiyeDünyaPolitikaSpor
 EkonomiSağlıkYaşamKültür SanatBilim TeknolojiGenel
İletişim Görüş Öneri Email
Multimedya Foto Galeri Video Galeri
Üsküdarca Web Sitesi Üsküdar hakkında haberler. beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari