FacebookTwitterRSS
22 Eylül 2018, 11:27

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda üç sefer yeniliği

sabiha-gokcen-havalimaninda-uc-sefer-yeniligi

İSTANBUL

Türk Hava Yolları (THY) açıklamasına göre, THY, başlattığı 3 yeni sefer ile Sabiha Gökçen’den uçtuğu dış hat sayısını 20’ye yükseltti.

THY, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Amsterdam, Bakü, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Ercan, Frankfurt, Kiev, Kuveyt, Londra, Milan, Münih, Paris, Tiflis, Tahran, Tel Aviv, Viyana’nın ardından Roma, Stuttgart ve Köln noktalarına da uçuş başlattı.

Roma Stuttgart ve Köln’e Atatürk Havalimanı’ndan uçabilen yolcular artık Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan da THY ile seyahat edebilecek.

Haftanın 7 günü karşılıklı olarak icra edilecek Sabiha Gökçen – Roma seferlerinde yolcular, tüm vergiler dâahil gidiş-dönüş 111 avrodan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edebilecek.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Köln’e hafta içi her gün; Stuttgart’a ise pazartesi, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri karşılıklı seferler gerçekleştirilecek.

Yolcular,Köln ve Stuttgart’a  tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 139 avrodan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edebilecek.

THY ve uçuş tarifesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere "www.turkishairlines.com" web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

Muhabir: Burhan Sansarlıoğlu

Kayıt Tarihi  : 27 Nisan 2015 12:22

En Çok Okunanlar
Diğer Haberler
Hakkımızda Künye
Kategoriler ÜsküdarİstanbulTürkiyeDünyaPolitikaSpor
 EkonomiSağlıkYaşamKültür SanatBilim TeknolojiGenel
İletişim Görüş Öneri Email
Multimedya Foto Galeri Video Galeri
Üsküdarca Web Sitesi Üsküdar hakkında haberler. beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari