FacebookTwitterRSS
26 Eylül 2018, 03:14

Erdoğan Millet Parkı'nda vatandaşlarla bir araya geldi

erdogan-millet-parkinda-vatandaslarla-bir-ara

Başbakan Erdoğan, Üsküdar Kısıklı'daki Millet Parkı'nda vatandaşlarla sohbet ederek, çocuklara oyuncak dağıttı.

...

İSTANBUL

İmam Hatip Liseleri Mezunlar Mensupları Derneği'nin (ÖNDER) Sepetçiler Kasrı'nda verdiği iftara katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, buradan, Üsküdar Kısıklı'daki konutuna geçerken Millet Parkı'na uğradı.  

Vatandaşların alkışları ve "Dik dur eğilme, bu millet seninle" sloganları eşliğinde parka giren Başbakan Erdoğan, vatandaşlarla sohbet ederek, bir süre parkta dolaştı. 

Yakından ilgilendiği çocuklara oyuncak dağıtan Erdoğan, bir vatandaşın daveti üzerine, bir banka oturarak, çay içti, kuruyemiş yedi. 

Burada da vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinleyen Erdoğan, parkta yaklaşık bir saat kaldı. 

Parktan ayrılırken gazetecilerin soruları üzerine, bir ramazan akşamında parkı ziyaret ettiğini kaydeden Erdoğan, şöyle konuştu: 

"Burada da bir park var. İstanbul'un değişik yerlerinde böyle güzel parklar var. Burası da Kısıklı Parkı. Kısıklı Parkı'nda halkla gayet iyi kaynaşılıyor. Burada herhangi bir sıkıntı yok. Temennimiz İstanbul'un, Türkiye'nin bütün parkları böyle cıvıl cıvıl olsun, heyecan içerisinde olsun. Oralarda kin ve nefret olmasın. Komşuluk hukuku çok daha farklı şekilde gelişsin, herkes birbiriyle ikramlaşsın, herkes birbirinin icabında sofrasına gidebilsin. Burada olduğu gibi... Burada bu akşam iftar sofraları kuruldu. Bu iftar sofralarında bu mahallenin sakinleri hatta hatta farklı mahallelerden gelenler de var, burada oturdular, yediler, birlikte eğlendiler. Ben de geçerken şöyle bir uğradım. Kısıklı Parkımızda ikram var, sohbet var. Gayet coşkulu şekilde evime gidiyorum." (AA)
Kayıt Tarihi  : 21 Temmuz 2013 02:43

En Çok Okunanlar
Diğer Haberler
Hakkımızda Künye
Kategoriler ÜsküdarİstanbulTürkiyeDünyaPolitikaSpor
 EkonomiSağlıkYaşamKültür SanatBilim TeknolojiGenel
İletişim Görüş Öneri Email
Multimedya Foto Galeri Video Galeri
Üsküdarca Web Sitesi Üsküdar hakkında haberler. beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari