FacebookTwitterRSS
22 Eylül 2018, 01:38

Başbakan Erdoğan için 200 bin Fetih Suresi

basbakan-erdogan-icin-200-bin-fetih-suresi

Osmanlı Ocakları tarafından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek amaçlı okutulan 200 bin Fetih Suresi'nin duası Erzurum'da yapıldı.

...

ERZURUM

Osmanlı Ocakları tarafından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek amaçlı okutulan 200 bin Fetih Suresi'nin duası Erzurum'da yapıldı.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Muhammed Emin Canpolat, Kültür Merkezindeki programda yaptığı konuşmada, Başbakan'a olan bağlılıklarını ancak ölümün ayıracağını, maksatlarının hakkın ve halkın rızasını kazanmak, Başbakan Erdoğan'ın yanında bulunmak olduğunu söyledi. 

Canpolat, "Kimse kendini bu millete adamış Başbakanın önünde duramayacak. Hiç kimse milli iradenin önünde duramayacak, geleceğimize mani olamayacaktır. Vatandaşına hizmet eden, AK Parti'dir, Ak kadrolardır. O kadroların başında olan Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler de Erdoğan'ın bir dünya lideri olduğunu belirterek, "Sıkıntılı süreç yaşanan bu dönemde daha güçlü olacağımıza inanıyorum. Çünkü biz, gençlerimize çok daha iyi bir Türkiye bırakmak mecburiyetindeyiz" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından yurtiçi ve yurtdışında okunan 200 bin 168 Fetih Suresi'nin duası yapıldı.  (AA)
Kayıt Tarihi  : 07 Şubat 2014 22:38

En Çok Okunanlar
Diğer Haberler
Hakkımızda Künye
Kategoriler ÜsküdarİstanbulTürkiyeDünyaPolitikaSpor
 EkonomiSağlıkYaşamKültür SanatBilim TeknolojiGenel
İletişim Görüş Öneri Email
Multimedya Foto Galeri Video Galeri
Üsküdarca Web Sitesi Üsküdar hakkında haberler. beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari