FacebookTwitterRSS
16 Ekim 2018, 23:10

Başbakan Erdoğan’a destek için Ankara’ya yürüyor

basbakan-erdogana-destek-icin-ankaraya-yuruyo

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek için Osmaniye'den Ankara'ya yürüyüş başlatan İmam Hüseyin Çelik, Adana'nın Pozantı ilçesine ulaştı.

...

ADANA

Başbakan Erdoğan'a destek amacıyla 2 Ocak'ta yola çıkan Osmaniye Ticaret Borsası'nın eski başkanı İmam Hüseyin Çelik, Adana'da sağlık sorunları nedeniyle bir süre dinlendikten sonra yolculuğunu sürdürdü.

Üzerinde ''Ustam izindeyiz, seni yedirmeyiz'' yazılı pankart bulunan Çelik, Pozantı'ya ulaştı. Çelik'i D-750 karayolu gişelerinde ellerinde Türk bayrağı ve parti bayrakları bulunan AK Parti Pozantı İlçe Teşkilatı mensupları ve bir grup vatandaş karşıladı.

Kendisini karşılayanlara teşekkür eden Çelik, AK Parti ve Başbakan Erdoğan sevdasının hiçbir zaman bitmeyeceğini söyledi. Ülkenin üzerinde oynanan oyunların vatandaşlar tarafından gayet iyi bilindiğini söyleyen Çelik, "Bu devletin başbakanını millet olarak kimseye yedirmeyiz. Yürüyüşüm kararlılıkla devam edecek" dedi.

AK Parti Pozantı İlçe Başkanı Mesut Ağca ise Başbakan Erdoğan’a yazdığı destek mektubunu iletmek üzere İmam Hüseyin Çelik’e verdi.

Karşılama sonrası ayakları şişen ve su toplayan Çelik, doktor kontrolü için 80. Yıl Pozantı Devlet Hastanesine getirildi. Çelik, Başhekim Akın Kaya ve diğer doktorlar tarafından sağlık kontrolü sonrasında dinlenmek üzere hastanede özel odaya alındı. (AA)
Kayıt Tarihi  : 08 Ocak 2014 16:55

En Çok Okunanlar
Diğer Haberler
Hakkımızda Künye
Kategoriler ÜsküdarİstanbulTürkiyeDünyaPolitikaSpor
 EkonomiSağlıkYaşamKültür SanatBilim TeknolojiGenel
İletişim Görüş Öneri Email
Multimedya Foto Galeri Video Galeri
Üsküdarca Web Sitesi Üsküdar hakkında haberler. beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari